Понеділок, 16.09.2019, 13:50
Офіційний Веб-Портал Борзнянської Міської Ради
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайта
Категории раздела
Мои статьи [5]
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входа
Главная » Статьи » Мои статьи

рішення

УКРАЇНА

БОРЗНЯНСЬКА МІСЬКА РАДА

 

  Р І Ш Е Н Н Я

ДВАНАДЦЯТОЇ  СЕСІЇ    ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

від 12 січня 2012 року 

           м. Борзна

Про міський бюджет

на 2012  рік

 

          Відповідно до підпункту 1 пункту «а» статті 28 та підпункту 1 пункту 2 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», вимог Бюджетного кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік» виконавчий комітет міської ради вирішив:

 

     1. Схвалити проект міського бюджету на 2012 рік, що додається.

 

     2. Фінансово-господарському відділу міської ради (начальник Радченко Марина Віталіївна) спільно з постійними комісіями міської ради, керівниками підприємств, установ та організацій опрацювати проект міського бюджету на 2012 рік та внести на розгляд та затвердження міської ради.

 

     3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника  фінансово-господарського відділу міської ради Радченко М. В.

 

 

 

         Міський голова                                                           А.М.Койда

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

БЮДЖЕТ   НА   2012   РІК

 

     Установити загальний обсяг доходів міського бюджету на 2012 рік у сумі 6309280 грн. з них відповідно до додатку №6 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік»  дотація вирівнювання, що одержується з районного бюджету в сумі 885960 грн., субвенція на будівництво та ремонт доріг комунальної власності в сумі 357440 грн.

     Обсяг доходів загального фонду міського бюджету  визначити у сумі 4973740 грн. спеціального фонду в сумі 1335540 грн.,  у тому числі бюджету розвитку – 600340 тис.грн., згідно з додатком 1 до цього рішення.

    2. Затвердити загальний обсяг видатків міського бюджету на 2012рік у сумі 6309280 грн.

     Обсяг видатків загального фонду міського бюджету визначити  в сумі 4937740грн., видатків спеціального фонду міського бюджету 1335540 грн. за функціональною структурою міського бюджету згідно з додатком 2 до цього рішення.

     3. Установити розмір оборотного  касового залишку бюджетних коштів  міського бюджету у сумі  10000 грн.

     4. Затвердити перелік об’єктів згідно з додатком до цього рішення, фінансування яких буде здійснюватися у 2011 році за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету, згідно з додатком 3 до цього рішення.

     5. Затвердити  перелік захищених статей видатків загального фонду міського бюджету на 2011 рік за їх економічною структурою:

  - оплата праці працівників бюджетних установ                    - (код 1110)

  - нарахування на заробітну плату                                           - (код1120)

 - придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів  - (код 1132)

 - забезпечення продуктами харчування                                   - (код 1133)

 - оплата енергоносіїв та комунальних послуг                         - (код 1160)

 - поточні трансферти населенню                                              - (код 1340)

 - поточні трансферти місцевим бюджетам                              - (код 1320)     

     У виняткових випадках, за обґрунтованим поданням  головного розпорядника коштів міського бюджету  перерозподіл бюджетних призначень за функціональною класифікацією у межах загального обсягу головного розпорядника коштів міського бюджету, збільшення бюджетних призначень на видатки розвитку за рахунок зменшення бюджетних призначень на видатки споживання окремо за загальним та спеціальним фондами здійснюється розпорядженням міського голови за погодженням з постійною комісією міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету.

     6. Затвердити в складі видатків міського бюджету кошти на реалізацію міських програм на загальну суму 30000 грн. згідно додатка до цього рішення.

     7. Установити, що до надходжень фінансування загального фонду міського бюджету на 2012рік належить вільний залишок коштів міського бюджету.

     Залишки коштів спеціального фонду міського бюджету на кінець 2011 року спрямовуються на фінансування видатків за відповідним цільовим призначенням у 2012 році.

     8. Установити, що до доходів загального фонду міського бюджету на                2012 рік належить:

- 2 -

     - 25 відсотків податку з доходів фізичних осіб, що справляється на території міста Борзни;

     - податок на прибуток підприємств і організацій, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Борзни;

     - плата за користування надрами;

     -  плата за землю;

     - реєстраційний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що справляється виконавчими органами Борзнянської міської ради;

     - місцеві податки і збори(крім єдиного податку), включаючи збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності(крім збору в частині провадження торгівельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах);

     - фіксований податок, що зараховується до міського бюджету у порядку, визначеному статтями Бюджетного кодексу України для податку на доходи фізичних осіб відповідно до норм, визначених підрозділом 8 розділу XX Податкового кодексу України;

     - плата за розміщення тимчасово вільних бюджетних коштів міського бюджету;

     - надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом, що у комунальній власності територіальної громади міста Борзни;

     -  державне мито в частині, що належить міському бюджету;

     - надходження від адміністративних штрафів та інших санкцій, що накладаються виконавчими органами місцевих у м.Борзна;

     - надходження  коштів від реалізації  безхозного майна, знахідок, спадкового майна, майна, одержаного територіального громадою в порядку спадкування чи дарування, а також валютні і грошові кошти, власники яких невідомі;

     - дотації та субвенції з державного та районного бюджетів;

     - трансферти, що надаються з державного та районного бюджетів міському бюджету;

     - інші доходи, що підлягають зарахуванню до місцевих бюджетів відповідно до законодавства та є такими, що не враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів.

     9. Установити, що джерелами формування спеціального фонду міського бюджету на 2012 рік є:

     9.1. Надходження до бюджету розвитку міського бюджету, які включають:

     9.1.1.Єдиний податок, що зараховується до міського бюджету відповідно до норм, визначених підрозділом 8 розділом XX Податкового кодексу України;

     9.1.2. Кошти від відчуження мана, що перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Борзни, у повному обсязі та кошти від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення або прав на земельні ділянки;

 

- 3 -

     9.1.3. 90 відсотків коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського   призначення    або   прав  на  земельні  ділянки,  що

перебувають у державній власності до розмежування земель державної і комунальної власності;

     9.1.4. Кошти, які передаються з іншої частини міського бюджету за рішенням міської ради;

     9.1.5. Інші надходження, що підлягають зарахування до бюджету розвитку місцевих бюджетів відповідно до частини першої 71 Бюджетного кодексу України.

     9.2. 50 відсотків збору за першу реєстрацію транспортного засобу у разі реєстрації транспортного засобу на території міста Борзна.

     9.3. Збір за провадження деяких видів підприємницької діяльності в частині провадження торговельної діяльності нафтопродуктами, скрапленим та стиснутим газом на стаціонарних, малогабаритних і пересувних автозаправних станціях, заправних пунктах;

     9.4. 60 відсотків коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва.

     9.5. Власні надходження бюджетних установ і організацій, які утримуються за рахунок коштів міського бюджету.

          9.6. 50 відсотків екологічного податку та тимчасове зберігання радіоактивних відходів їх виробниками понад установлений особливими умовами ліцензії строк.            

          9.7. 100 відсотків грошових стягнень за шкоду, заподіяну порушенням законодавства про охорону навколишнього природного середовища внаслідок господарської та іншої діяльності.

          9.8. Надходження до цільових фондів, утворених міською радою.

     9.9. Субвенції з державного та районного бюджетів на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

     10. Інші надходження, що підлягають зарахуванню до спеціального фонду місцевих бюджетів відповідно до частини другої статті 69 Бюджетного кодексу України.

     11. Установи, що у 2012 році кошти, отримані до спеціального фонду міського бюджету, спрямовані відповідно на:

     - витрати бюджету розвитку міського бюджету (за рахунок коштів бюджету розвитку, сформованого за рахунок надходжень, визначених пунктом 9.1 цього рішення);

     - на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг,  що належать до  комунальної власності, а також по у м.Борзна (за рахунок надходжень, визначених пунктом  9.1, 9.2, 9.3, та 9.7 до цього рішення);

     - охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі, розмежування земель державної та комунальної власності(за рахунок надходжень, визначених пунктом 9.4 цього рішення.)

 

- 4 -

     - видатки, пов’язані з організацією послуг, реалізацією продукції та виконанням робіт бюджетними установами та організаціями, інші видатки на утримання  цих  установ і організацій та проведення цільових видатків згідно з

законодавством (за рахунок надходжень, визначених пунктом 9.5 цього рішення);

     - заходи, пов’язані з охороною навколишнього природного середовища (за рахунок надходжень, визначених пунктом 9.6 та 9.7 цього рішення).

     - розвиток інженерно-транспортних мереж та соціальної інфраструктури міста (за рахунок надходжень, визначених пунктом 9.8 цього рішення).

     12. Виконавчому комітету Борзнянської міської ради затвердити перелік об’єктів на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання доріг, що належать до комунальної власності.

     13. Формування та використання цільового фонду розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Борзна, утвореного міською радою, протягом 2012 року здійснювати відповідно до Положення про цільовий фонд розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Борзна, затвердженого рішенням міської ради від 11 грудня 2008 року (19 сесія 5 скликання) зі змінами і доповненнями.

     14. Розпорядникам коштів місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги звязку, які споживаються бюджетними установами.

     Доручити фінансовому відділу установити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, затверджених розпорядникам бюджетних коштів цим рішенням та подати на затвердження виконавчому комітету Борзнянської міської ради.

     15. Установити, що розпорядники коштів міського бюджету мають право брати бюджетні зобов’язання у 2012 році, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов’язань минулих років, взятих на облік в управлінні Державного казначейства у м.Борзна, у межах виділених їм  бюджетних асигнувань.

     16. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ у кошторисах або планах використання бюджетних коштів.

     17. У міжсесійний період, у виключних випадках та за обґрунтованими зверненнями, дозволити за розпорядженням міського голови, з наступним затвердженням цього розпорядження на черговій сесії міської ради, протягом 2011 року вирішувати питання:

     - виділення додаткових коштів головним розпорядникам коштів міського бюджету та додаткових трансфертів за погодженням з постійною комісією міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету;

- 5 -

     - затвердження переліку об’єктів капітальних вкладень за рахунок додаткових надходжень до бюджету розвитку за погодженням з постійними комісіями міської ради з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету.

     18. Відповідно до пункту 8 статті 16 Бюджетного кодексу України та статті 65 та пункту 2 статті 70 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» надати фінансовому відділу Борзнянської міської ради право в межах поточного бюджетного періоду здійснювати на конкурсних засадах розміщення тимчасово вільних коштів міського бюджету на депозитах з подальшим поверненням таких коштів до кінця поточного бюджетного періоду.

     19. Відповідно до пункту 1 статті 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому відділу Борзнянської міської ради отримувати позики на:

      1) покриття тимчасових касових розривів міського бюджету в межах поточного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.                                                                                                                                                                         

      20. Установити, якщо обсяги власних надходжень бюджетних установ, які утримуються за рахунок коштів міського бюджету, перевищують відповідні витрати, встановлені цим рішенням, розпорядник бюджетних коштів передбачає спрямування таких сум у першу чергу на погашення заборгованість з оплати праці, нарахувань на заробітну плату, комунальних послуг та енергоносіїв.

     У разі, якщо така заборгованість відсутня, розпорядник бюджетних коштів спрямовує:

     - на заходи, які здійснюються за рахунок відповідних надходжень;

     - на заходи, які необхідні для виконання основних функцій, але не забезпечені коштами загального фонду за відповідною бюджетною функцією.

     21. Надати право секретарю міської ради  затверджувати кошториси, плани асигнувань загального фонду, довідки про внесення змін до них розпорядникам коштів міського бюджету, координація діяльності яких закріплена їх функціональними повноваженнями.

     22. Це рішення набирає чинності з 12 січня 2012 року.

     23. Додатки № 1, 2, 3  до цього рішення є його невід’ємною частиною.

     24. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку, фінансів та бюджету міської ради.

 

 

 

Міський голова                                                    А.М.Койда

 

 

 

Категория: Мои статьи | Добавил: otutik (10.04.2012)
Просмотров: 453 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:

Поиск
Copyright MyCorp © 2019